Telefon
WhatsApp

Sindemir Ferforje

Hakkımızda

2009 Yılında ferforje ile başlayan dostluğumuz ,2011 yılından itibaren Rönesans Metal olarak devam etmiştir. şimdilerde ise daha kurumsal ,daha profesyonel ,daha büyük ve uzman kadromuz ile Sindemir Ferforje olarak faaliyetlerimze devam etmekteyiz.
Bina giriş kapıları , cam ve merdiven korkulukları ,duvar üstü korkuluklar (yüksek metrajlı),balkon korkulukları ,baca şapkaları ,bahçe kapıları,bina giriş kapıları,sundurmalar, dekoratif ürünler,,,,, ve aklınıza gelebilecek tüm demir doğrama ,ferforje işleri itina ile kaliteli yapılır. Elektrostatik (fırınlı toz boya)ile boyanıp ,ambalajlı olarak temiz bir şekilde uzman ekibimiz ile montaj yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.
Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kalite ,dürüstlük ,müşteri memnuniyetini misyonumuz olarak benimseyerek gün geçtikçe hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz .
"ALTIN  OLSAM ,DEĞERİMİ HERKES BİLSİN .
BEN BASİT BİR DEMİR OLAYIM ,DEĞERİMİ SADECE ANLAYAN BİLSİN "
Şems-i Tebrizi' nin dediği gibi anladığımız hem de çok iyi anladığımız işi yapıyoruz .Referanslarımız bunun bir göstergesidir .
Siz değerli müşterilerimiz imalathanemize bekler ,ciddiyet, iş ahlakı,ve samimiyetimizi görmenizi temenni eder ,çayımızı içmeye bekleriz .
saygılarımızla
Hakkımızda